account-manager-image

Data Analytik – študent/platená stáž

Ak si dátový typ človeka, ktorý sa rozumie číslam a má pozitívny vzťah s Excelom, zrejme budeš pre nás ten pravý. Predstavujeme si ťa ako niekoho, kto má proaktívny prístup k práci, je zodpovedný a chce sa pohybovať medzi dátami, v ktorých sa cíti ako doma.

Tvojou náplňou práce bude:

  • Spracovávanie a analýza dát z platforiem, v ktorých cielime a spúšťame naše online reklamné kampane
  • Interpretácia údajov a analyzovanie výsledkov
  • Vypracovávanie priebežných reportov
  • Spravovanie analytických a reportingových nástrojov
  • Hľadanie optimálnych riešení
  • Spolupráca s tímom a jeho podpora prostredníctvom strategických riešení

Požiadavky:

  • Analytické zručnosti
  • Kritické myslenie a orientácia na detail
  • Vynaliezavosť a tímový duch
  • Proaktívny prístup k práci
  • Ovládanie Excelu na pokročilej úrovni
  • Motivácia a chuť sa ďalej učiť pokročilé marketingové nástroje a postupy

Benefity, ktoré ti ponúkame:

  • Prácu v nadnárodnej agentúre
  • Spoluprácu s lokálnymi aj globálnymi klientmi ako O2, Tatra Banka, Motorola, NAY, Möbelix a ďalší
  • Možnosť analyzovania dát pomocou globálnych mediálnych nástrojov
  • Zdieľané know-how v rámci celosvetovej mediálnej skupiny
  • Firemný paušál aj na súkromné účely
  • 5 dnídovolenky navyše a 3 sick days
  • Multisport karta + príspevok na poistenie
  • Notebook + mobil
  • Stravné lístky
  • 1 celý mesiac homeofficu odkiaľkoľvek
  • Pravidelné teambuildingy v super kolektíve na pive, v horách aj pri mori
  • Možnosť zahraničnej stáže v našich pobočkách po celom svete
  • Zahraničné pracovné cesty
  • Flexibilný pracovný čas
  • Kurzy cudzích jazykov
  • Pravidelné školenia, tréningy a semináre – Bratislava a Praha
  • Účasť na konferenciách + interné vzdelávanie
  • Nekonečné zásoby kávy, čaju a čerstvého ovocia v príjemnom office
  • Poobedné partičky stolného futbalu a PSka
  • Ponúkaný plat. Neponúkame jednotnú nástupnú mzdu. Je závislá od skúseností kandidáta, a je predmetom partnerskej dohody počas výberového konania. Minimálna nástupná mzda začína na 5 € na hodinu brutto.

Zaujala ťa pracovná pozícia?

Napíš nám na kariera@performics.com ak máš záujem pracovať s najlepšími na trhu a stať sa jedným z nich. Prosím, nezabudni priložiť do e-mailu aj CV alebo prezentáciu o sebe. V prípade, že sa ti do 14 dní neozveme, vybrali sme iného uchádzača, ktorý viac vyhovuje našim preferenciám.

A prečo Performics?

Pretože máme viac ako 10 ročné skúsenosti v online marketingu. Sme profesionálny a skvelý tím s parádnou firemnou kultúrou, fungujúci na dôvere. Tímovosť pre nás znamená veľa a kolegov si vyberáme dôkladne. Priemerná dĺžka zamestnania, je u nás 5 rokov. Sme súčasťou nadnárodnej skupiny Publicis Groupe, ktorá patrí medzi najväčších globálnych hráčov na mediálnom trhu. Vďaka mediálnej skupine máme k dispozícii patentované technológie, s ktorými nedisponuje žiadna iná agentúra na Slovensku. Sme najväčší celosvetový partner Google a tak všetky inovácie a novinky poznáme od Google medzi prvými. Zároveň sme členom ADMA.

Stále váhaš? Tak si to poď vyskúšať na vlastnej koži! Zaži jeden deň v office s našim tímom a presvedč sa sám.