Junior Account Manager

Si komunikatívna osoba s pozitívnym prístupom a chuťou učiť sa a posúvať svoje skills na vyššiu a vyššiu úroveň? Hľadáme niekoho, kto aj keď nemá skúsenosti, sám sa už iniciatívne vzdeláva a zaujíma o veci a pojmy spojené s accountovaním. Za odmenu získáš okrem full-time jobových výhod aj kopec benefitov a perfektný tím, s ktorým sa nielenže nebudeš nudiť, ale sa od nich aj veľa naučíš.

Tvojou náplňou práce bude:

  • Komunikácia a stretnutia s klientmi
  • Koordinácia a spravovanie online kampaní pre pridelených klientov
  • Spolupodieľanie sa na príprave mediálnych plánov
  • Tvorba prezentácií a návrhov komunikácie pre klienta
  • Kontrola plnenia kampaní
  • Prezentácia stratégie a výsledkov kampaní klientovi
  • Reporting, práca s dátami, analýzy

Požiadavky:

  • Prehľad v digitálnych produktoch
  • Zmysel pre organizovanie a vynaliezavosť pri hľadaní riešení
  • Prezentačné a komunikačné schopnosti, aj v angličtine
  • Skvelý multitasking a time-management
  • Práca s Excelom na bežnej užívateľskej úrovni
  • Výhodou je prax v online marketingu alebo predchádzajúca práca v agentúre

Benefity, ktoré ti ponúkame:

  • Prácu v nadnárodnej agentúre
  • Spoluprácu s lokálnymi a globálnymi klientmi ako O2, Tatra Banka, Motorola, NAY, Möbelix, Mercedes Benz a ďalší
  • Možnosť analyzovania dát pomocou globálnych mediálnych nástrojov
  • Zdieľané know-how v rámci celosvetovej mediálnej skupiny
  • Firemný paušál aj na súkromné účely
  • 5 dní dovolenky navyše a 3 sick days
  • Multisport karta zadarmo/ Príspevok na 3.pilier/edenred poukazy
  • Notebook + mobil
  • Stravné priamo k výplate
  • Pravidelné teambuildingy v uvoľnenom super kolektíve
  • Možnosť zahraničnej stáže v našich pobočkách po celom svete
  • Zahraničné pracovné cesty
  • Flexibilný pracovný čas
  • Kurzy cudzích jazykov – Angličtina s native speakrom
  • Pravidelné školenia, tréningy a semináre – Bratislava a Praha
  • Účasť na konferenciách + interné vzdelávanie
  • Nekonečné zásoby kávy, čaju a čerstvého ovocia
  • Poobedné partičky stolného futbalu a Ps5
  • Ponúkaný plat. Neponúkame jednotnú nástupnú mzdu. Je závislá od skúseností kandidáta, a je predmetom partnerskej dohody počas výberového konania. Minimálna nástupná mzda začína na 1300 € brutto pri plnom úväzku.

Zaujala ťa pracovná pozícia?

Napíš nám na kariera@performics.com ak máš záujem pracovať s najlepšími na trhu a stať sa jedným z nich. Prosím, nezabudni priložiť do e-mailu aj CV alebo prezentáciu o sebe. V prípade, že sa ti do 14 dní neozveme, vybrali sme iného uchádzača, ktorý viac vyhovuje našim preferenciám.

A prečo Performics?

Pretože máme viac ako 10 ročné skúsenosti v online marketingu. Sme profesionálny a skvelý tím s parádnou firemnou kultúrou, fungujúci na dôvere. Tímovosť pre nás znamená veľa a kolegov si vyberáme dôkladne. Priemerná dĺžka zamestnania, je u nás 5 rokov. Sme súčasťou nadnárodnej skupiny Publicis Groupe, ktorá patrí medzi najväčších globálnych hráčov na mediálnom trhu. Vďaka mediálnej skupine máme k dispozícii patentované technológie, s ktorými nedisponuje žiadna iná agentúra na Slovensku. Sme najväčší celosvetový partner Google a tak všetky inovácie a novinky poznáme od Google medzi prvými. Zároveň sme členom ADMA.

Stále váhaš? Tak si to poď vyskúšať na vlastnej koži! Zaži jeden deň v office s našim tímom a presvedč sa sám.